plasma_applet_fuzzy_clock - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Night
be: Ноч

en: Early morning
be: Развідняе

en: Morning
be: Раніца

en: Almost noon
be: Амаль поўдзень

en: Noon
be: Поўдзень

en: Afternoon
be: Дзень

en: Evening
be: Вечар

en: Late evening
be: Позні вечар

en: Start of week
be: Пачатак тыдня

en: Middle of week
be: Сярэдзіна тыдня

en: End of week
be: Канец тыдня

en: Weekend!
be: Выходныя!
