plasma_applet_binaryclock - en to bg translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

en: Display:
bg: Дисплей:

[ctx: @option:check]
en: Grid
bg: Решетка

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
bg: Неактивни светодиоди

[ctx: @option:check]
en: Seconds
bg: Секунди

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
bg: Във формат BCD (десетичен)

en: Use custom color for:
bg: Използване на персонализиран цвят за:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
bg: Активни светодиоди
