kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (17 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @info:tooltip]
en: Pick color
bg: Избиране на цвят

[ctx: @info:usagetip]
en: Drag a color code here to save it<nl/>Drag an image file here to get its average color
bg: Плъзнете цветови код тук, за да го запазите<nl/>Плъзнете файл с изображение тук, за да получите неговия усреднен цвят

[ctx: @label:listbox]
en: Default color format:
bg: Цветен формат по подразбиране:

[ctx: @option:check]
en: Automatically copy color to clipboard
bg: Автоматично копиране на цвета в клипборда

[ctx: @label]
en: When pressing the keyboard shortcut:
bg: При натискане клавишната комбинация:

[ctx: @option:radio]
en: Pick a color
bg: Избиране на цвят

[ctx: @option:radio]
en: Show history
bg: Показване на историята

[ctx: @label]
en: Preview count:
bg: Преглед:

[ctx: @action]
en: Open Color Dialog
bg: Отваряне на диалоговия прозорец за избиране на цвят

[ctx: @action]
en: Clear History
bg: Изчистване на историята

[ctx: @action]
en: View History
bg: Преглед на историята

[ctx: @title:menu]
en: Copy to Clipboard
bg: Копиране в клипборда

[ctx: @info:usagetip]
en: No colors
bg: Няма цветове

[ctx: @action:button]
en: Pick Color
bg: Избиране на цвят

[ctx: @info:progress just copied a color to clipboard]
en: Copied!
bg: Копиран!

[ctx: @action:button]
en: Delete
bg: Изтриване
