kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
bg: &Следващ раздел с нова лента

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
bg: Преминаване към &Първа лента

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
bg: Преминаване към &Текуща лента

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
bg: Преминаване към лента…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
bg: Посетете уебсайта

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
bg: Преглед в %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
bg: Посетете магазина и уебсайта

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
bg: &Запазване на комикс като…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
bg: &Действителен размер

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
bg: Запазване на текуща позиция

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @title]
en: Advanced
bg: Разширени

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
bg: Преминаване към лента…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
bg: Отиване на уебсайта на комикса

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
bg: Кеш на комикса:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
bg[0]: лента на комикс
bg[1]: ленти на комикс

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
bg: Показване на грешка, ако изтеглянето на комикс е неуспешно

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
bg: Показване:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
bg: Заглавие на комикс

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
bg: Идентификатор на комикс

[ctx: @option:check]
en: Comic author
bg: Автор на комикс

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
bg: URL на комикс

en: Show navigation buttons:
bg: Показване на бутони за навигация:

[ctx: @option:check]
en: Always
bg: Винаги

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
bg: Само при посочване с мишката

[ctx: @title:group]
en: Comics:
bg: Комикси:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
bg: Изтегляне на нови комикси…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
bg: Щракнете с мишката върху комикса, за да се покаже в оригинален размер

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
bg: Проверяване за нови приставки всеки:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
bg[0]: ден
bg[1]: дни

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
bg: Проверяване за нови комикси на всеки:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
bg[0]: минута
bg[1]: минути

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
bg: Отиване до лента

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
bg: &Номер на лентата:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
bg: Идентификатор на лента:
