kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
bg: Не са намерени ограничения за квоти.

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
bg: Инструмент за квоти не е намерен

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
bg: Моля, инсталирайте  'quota'

en: Disk Quota
bg: Дискова квота

en: Please install 'quota'
bg: Моля, инсталирайте  'quota'

en: Running quota failed
bg: Изпълнението на  quota е неуспешно

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
bg: %1: %2% използвани

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
bg: %1 от %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
bg: %1 свободни

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
bg: Квота: %1 % използвани

en: No quota restrictions found.
bg: Не са намерени ограничения за квоти.
