kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (5 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
bg: Клавиши

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
bg: Показване при активиране:

en: Caps Lock activated
bg: Caps Lock е включен

en: Num Lock activated
bg: Num Lock е включен

en: No lock keys activated
bg: Не са активирани заключващи клавиши
