kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @title]
en: Paths
bg: Пътища

en: Change picture every:
bg: Сменяне на снимката всеки:

en: Hours
bg: Часове

en: Minutes
bg: Минути

en: Seconds
bg: Секунди

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
bg: Режим на запълване на изображение:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
bg: Разтегнато

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
bg: Изображението се мащабира, за да се побере в рамката

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
bg: Запазване на пропорциите

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
bg: Изображението се мащабира равномерно, за да се побере, без да се изрязва

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
bg: Запазване на пропорциите с изрязване

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
bg: Изображението се мащабира равномерно, за да се побере, като се изрязва, ако е необходимо

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
bg: Плочки

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
bg: Изображението се повтаря хоризонтално и вертикално

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
bg: Плочки вертикално

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
bg: Изображението се разгъва хоризонтално и се разпределя като плочки вертикално

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
bg: Плочки хоризонтално

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
bg: Изображението се разгъва вертикално и се разпределя като плочки хоризонтално

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
bg: Подложка

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
bg: Изображението не се трансформира

[ctx: @label:checkbox]
en: General:
bg: Общи:

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
bg: Случаен ред

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
bg: Пауза на слайдшоуто, когато курсорът е над изображението

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
bg: Отваряне на изображението във външно приложение при щракване върху изображение

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
bg: Избиране на файлове

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
bg: Избиране на папка

en: Remove path
bg: Премахване на пътя

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
bg: Добавяне на папка…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
bg: Добавяне на файлове…

[ctx: @action:button]
en: Configure…
bg: Конфигуриране…
