kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
bg: Контрол на Вечерни цветове

en: Night Color is inhibited
bg: Вечерни цветове е спрян

en: Night Color is unavailable
bg: Вечерни цветове не е наличен

en: Night Color is disabled. Click to configure
bg: Вечерни цветове е деактивиран. Кликнете за настройка.

en: Night Color is not running
bg: Вечерни цветове не работи

en: Night Color is active (%1K)
bg: Вечерни цветове е активен (%1K)

en: &Configure Night Color…
bg: &Конфигуриране на вечерни цветове…
