kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

en: Text font size:
bg: Размер на шрифт за текста:

en: Background color
bg: Цвят на фон

en: A white sticky note
bg: Бяла лепкава бележка

en: A black sticky note
bg: Черна лепкава бележка

en: A red sticky note
bg: Червена лепкава бележка

en: An orange sticky note
bg: Оранжева лепкава бележка

en: A yellow sticky note
bg: Жълта лепкава бележка

en: A green sticky note
bg: Зелена лепкава бележка

en: A blue sticky note
bg: Синя лепкава бележка

en: A pink sticky note
bg: Розова лепкава бележка

en: A translucent sticky note
bg: Полупрозрачна лепкава бележка

en: A translucent sticky note with light text
bg: Полупрозрачна лепкава бележка с лек текст

en: Undo
bg: Отмяна

en: Redo
bg: Повторение

en: Cut
bg: Отрязване

en: Copy
bg: Копиране

en: Paste
bg: Поставяне

en: Paste with Full Formatting
bg: Поставяне с пълно форматиране

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
bg: Премахване на форматирането

en: Delete
bg: Изтриване

en: Clear
bg: Изчистване

en: Select All
bg: Избиране Всички

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
bg: Получер

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
bg: Курсив

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
bg: Подчертаване

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
bg: Зачертаване

en: Discard this note?
bg: Да се изтрие ли тази бележка?

en: Are you sure you want to discard this note?
bg: Наистина ли искате да изтриете тази бележка?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
bg: Бял

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
bg: Черен

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
bg: Червен

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
bg: Оранжев

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
bg: Жълт

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
bg: Зелен

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
bg: Син

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
bg: Розов

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
bg: Полупрозрачен

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
bg: Полупрозрачен светъл
