kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
bg: Максимални колони:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
bg: Максимални редове:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
bg: Външен вид:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
bg: Показване на имената на стартера

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
bg: Активиране на изскачащия прозорец

[ctx: @title:group]
en: Title:
bg: Заглавие:

[ctx: @option:check]
en: Show:
bg: Показване:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
bg: Потребителско заглавие

en: Launch %1
bg: Стартиране %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
bg: Добавяне на стартер…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
bg: Редактиране на стартер…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
bg: Премахване на стартер

en: Quicklaunch
bg: Бързо стартиране

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
bg: Добавете стартери чрез влачене и пускане или чрез контекстното меню.

en: Hide icons
bg: Скриване на икони

en: Show hidden icons
bg: Показване на скрити икони

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
bg: Добавяне на стартер…
