kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (16 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @action]
en: Paste
bg: Поставяне

en: Share
bg: Споделяне

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
bg: Пуснете текст или изображение тук, за да бъде качено в онлайн услуга.

en: Upload %1 to an online service
bg: Качване на %1 в онлайн услуга

en: Sending…
bg: Изпращане…

en: Please wait
bg: Моля изчакайте

en: Successfully uploaded
bg: Качването успешно

en: Error during upload.
bg: Грешка при качване.

en: Please, try again.
bg: Моля, опитайте отново.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
bg: Размер на историята:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
bg: Автоматично копиране:

en: Shares for '%1'
bg: Споделяния за  '%1'

en: The URL was just shared
bg: URL адресът току-що беше споделен

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
bg: Пропускане на този диалогов прозорец, автоматично копиране.

[ctx: @action:button]
en: Close
bg: Затваряне
