kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @title:label]
en: Username style:
bg: Стил на потребителското име:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
bg: Пълно име (ако е налично)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
bg: Потребителско име за влизане

[ctx: @title:label]
en: Show:
bg: Показване:

[ctx: @option:radio]
en: Name
bg: Име

[ctx: @option:radio]
en: User picture
bg: Потребителска снимка

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
bg: Име и потребителска снимка

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
bg: Разширени:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
bg: Показване на техническа информация за сесията

en: You are logged in as <b>%1</b>
bg: Влезли сте като <b>%1</b>

en: Current user
bg: Текущия потребител

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
bg: Неизползван

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
bg: на %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
bg: Превключване към потребител %1

[ctx: @action]
en: New Session
bg: Нова сесия

[ctx: @action]
en: Lock Screen
bg: Заключване на екрана

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Log Out
bg: Излизане от сесия
