kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
bg: Речници

en: Add More Dictionaries
bg: Добавяне на още речници

en: Unable to load dictionary list
bg: Не може да се зареди списъка с речници

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
bg: Код за грешка: %1 (%2)

en: No dictionaries
bg: Няма речници

en: Add More…
bg: Добавяне на речник…

en: Delete
bg: Изтриване

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
bg: Въведете дума, която да се дефинира тук…

en: Unable to load definition
bg: Не може да се зареди определението
