kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Creates Characters from :q: if it is a hexadecimal code or defined alias.
bg: Създава символи от :q: ако е шестнадесетичен код или дефиниран псевдоним.

[ctx: Message that config is corrupted]
en: Config entries for alias list and code list have different sizes, ignoring all.
bg: Конфигурационните записи на списъка с псевдоними и списъка с кодове имат различни размери, всичко се игнорира.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Character Runner Config
bg: Конфигурация на Character Runner

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
bg: &Задействаща дума:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_alias)
en: Alias:
bg: Псевдоним:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_hex)
en: Hex code:
bg: Шестнадесетичен код:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alias
bg: Псевдоним

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Code
bg: Код

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add Item
bg: Добавяне на елемент

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete Item
bg: Изтриване на елемент
