kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: spell
bg: проверка на правописа

en: Checks the spelling of :q:.
bg: Проверява правописа на :q :.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
bg: Правилно

en: Suggested term
bg: Предложение

en: No dictionary found, please install hspell
bg: Не е намерен речник, моля инсталирайте hspell

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
bg: Настройки за проверка на правописа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
bg: &Изискване на задействаща дума

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
bg: &Задействаща дума:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
bg: Конфигуриране на речници…
