kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (54 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
bg: Доставчик:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
bg: Този доставчик на тапети не филтрира изображения, които може да са чувствителни или неприемливи. Бъдете внимателни, ако тези изображения ще бъдат показвани публично.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
bg: Актуализиране при използване на измервана мрежова връзка

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
bg: Категория:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
bg: Всички

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ultra Wide
bg: Ултраширок

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
bg: Заден план

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
bg: Заключване на екрана

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
bg: Природа

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
bg: Черен

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
bg: Цвете

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
bg: Смешен

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
bg: Сладко

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
bg: Готино

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
bg: Есен

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
bg: Любов

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
bg: Дизайн

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
bg: Коледа

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
bg: Пътуване

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
bg: Плаж

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
bg: Кола

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
bg: Спорт

[ctx: @item:inlistbox]
en: Animal
bg: Животни

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
bg: Хора

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
bg: Музика

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
bg: Лято

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
bg: Галактика

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
bg: Позициониране:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
bg: Мащабирано и изрязано

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
bg: Мащабиран

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
bg: Мащабирано, запазени пропорции

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
bg: Центрирано

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
bg: Плочки

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
bg: Цвят на фона:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
bg: Избиране на цвят на фона

[ctx: @label]
en: Today's picture:
bg: Снимка на деня

[ctx: @label]
en: Title:
bg: Заглавие:

[ctx: @label]
en: Author:
bg: Автор:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
bg: Отваряне на съдържащата папка

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
bg: Отворете папката за местоназначение, в която е записано изображението на тапета.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
bg: Снимка на деня

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
bg: Зареждане

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
bg: Не е наличен

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
bg: %1 Автор: %2. Кликнете с десния бутон на мишката върху изображението, за да видите повече действия.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
bg: Тапетът е свален от интернет.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
bg: Неуспешно сваляне на тапета от интернет.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
bg: Запазване на изображението като…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
bg: Запазване на Снимка на деня на локалния диск

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
bg: Отваряне на препраткта в браузър…

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
bg: Отворете уебсайта на Снимка на деня в браузъра по подразбиране

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
bg: Запазване на Снимка на деня

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
bg: Изображения JPEG (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
bg: Изображението не е записано.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
bg: Изображението е записано като <a href="%1">%2</a>
