kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: General
bg: Общи

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @title:group]
en: Icon:
bg: Икона:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
bg: Икона на уебстраницата

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
bg: Промяна на иконата на уеб браузъра

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
bg: Текущата икона е %1. Щракнете, за да отворите менюто за промяна на текущата икона или за връщане на иконата по подразбиране.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
bg: Името на иконата е „%1“

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
bg: Избор…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
bg: Избор на икона за уеб браузъра

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
bg: Връщане на стандартната икона

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
bg: Показване на лентата за навигация

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
bg: Зареждане на последно посетената страница

[ctx: @title:group]
en: On startup:
bg: При стартиране:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
bg: Зареждане на тази страница винаги:

[ctx: @info]
en: Type a URL
bg: Въвеждане на URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
bg: Мащабиране на съдържание:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
bg: Фиксиран мащаб:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
bg: Автоматично мащабиране, ако ширината е под

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
bg: Настройки на браузъра:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
bg: Поверително сърфиране

[ctx: @action:button]
en: Go Back
bg: Назад

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
bg: Напред

[ctx: @action:button]
en: Go Home
bg: Начална страница

en: Open Default URL
bg: Отваряне на стандартния URL адрес

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
bg: Спиране на зареждането на страницата

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
bg: Обновяване на страница

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
bg: Отваряне на препратка в браузър

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
bg: Копиране адреса на препратката

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
bg: Блокиран е изскачащ прозорец

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
bg: Щракнете тук, за да отворите следния блокиран изскачащ прозорец:
    %1
