kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (46 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
bg: Преминаване към лента…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
bg: Отиване на уебсайта на комикса

[ctx: @title]
en: Comics
bg: Комикси

[ctx: @title]
en: Behavior
bg: Поведение

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show above image:
bg: Показване над изображението:

[ctx: @option:check show above image:]
en: Title
bg: Заглавие

[ctx: @option:check show above image:]
en: Author
bg: Автор

[ctx: @title:group form label for checkboxes]
en: Show below image:
bg: Показване под изображението:

[ctx: @option:check show below image]
en: Identifier
bg: Идентификатор

[ctx: @option:check show below image]
en: Website
bg: Уебсайт

[ctx: @label:group form label for radiobuttons]
en: Navigation buttons:
bg: Бутони за навигация:

[ctx: @option:radio navigation buttons are…]
en: Always visible at the edges
bg: Винаги видим в краищата

[ctx: @option:radio navigation buttons…]
en: Appear centrally when hovering
bg: Появява се централно при задържане на курсора на мишката

[ctx: @label for checkbox, completes sentence … opens full-size view]
en: Middle-clicking image:
bg: Щракване със среден бутон върху изображението:

[ctx: @option:check completes sentence Middle-clicking image…]
en: Opens full-size view
bg: Отваря го в пълен размер

[ctx: @action:button]
en: Get New…
bg: Изтегляне на нови…

[ctx: @info placeholdermessage if comic provider list empty]
en: No comics installed
bg: Няма инсталирани комикси

[ctx: @action:button]
en: Get Comics…
bg: Изтегляне на комикси…

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
bg: Проверяване за нови комикси на всеки:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
bg[0]: минута
bg[1]: минути

[ctx: @label:spinbox]
en: Keep local archive:
bg: Запазване на локалния архив:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: images per comic | images per comic
bg[0]: брой изображения за комикс
bg[1]: брой изображения за комикс

[ctx: @info placeholdermessage if comic loading failed]
en: Could not load comic
bg: Неуспешно зареждане на комикс

[ctx: @info placeholdermessage explanation]
en: Try again later, or choose a different comic
bg: Опитайте по–късно или използвайте друг комикс

[ctx: @info placeholdermessage title if offline]
en: Offline
bg: Извън линия

[ctx: @info placeholdermessage connection]
en: Reconnect to the internet to retry loading this image. You can still view any images in the local archive.
bg: Свържете се отново с интернет, за да опитате да заредите това изображение. Все още можете да преглеждате изображенията в локалния архив.

[ctx: @info placeholdermessage title if connection local/unknown]
en: Limited connectivity
bg: Ограничена свързаност

[ctx: @info placeholdermessage explanation if connection local/unknown]
en: The image may not be available on your current connection. You can still view any images in the local archive.
bg: Изображението може да не е налично на текущата ви връзка. Все още можете да видите изображенията в локалния архив.

[ctx: @info placeholdermessage title if today not available]
en: Not available
bg: Няма наличен

[ctx: @info placeholdermessage explanation if today not available]
en: Today's image is not yet available or cannot be read. Try a different date.
bg: Днешното изображение все още не е налично или не може да бъде прочетено. Опитайте с друга дата.

[ctx: @info placeholdermessage title if date not available]
en: Not available
bg: Няма наличен

[ctx: @info placeholdermessage explanation if date not available]
en: The image for this day is not available or cannot be read. Try a different date.
bg: Изображението за този ден не е налично или не може да бъде прочетено. Опитайте с друга дата.

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
bg: &Следващ раздел с нова лента

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
bg: Преминаване към &Първа лента

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
bg: Преминаване към &Текуща лента

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
bg: Преминаване към лента…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
bg: Посетете уебсайта

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
bg: Посетете магазина и уебсайта

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
bg: &Запазване на комикс като…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
bg: &Действителен размер

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
bg: Запазване на текуща позиция

[ctx: @info placeholdermessage if no comics loaded]
en: No comics configured
bg: Няма конфигуриран комикс

[ctx: @action:button helpfulAction opens settings dialog]
en: Choose comic…
bg: Избиране на комикс…

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
bg: Отиване до лента

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
bg: &Номер на лентата:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
bg: Идентификатор на лента:
