kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (31 entries)

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
bg: Паузиране на таймера

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
bg: Стартиране на таймера

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
bg: Предварително зададени таймери

[ctx: @title]
en: Advanced
bg: Разширени

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
bg: След завършване на таймера:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
bg: Изпълнение на команда:

[ctx: @title:label]
en: Display:
bg: Дисплей:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
bg: Показване на заглавие:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
bg: Показване на оставащо време

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
bg: Показване на секунди

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
bg: Показване на превключвател:

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
bg: Показване на лентата за прогрес

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
bg: Известия:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
bg: Показване на текста на известието:

[ctx: @action:button Add timer]
en: Add
bg: Добавяне

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
bg: Ако добавите предварително зададени таймери тук, те ще се появят в контекстното меню на Plasma приставките.

en: Scroll over digits to change time
bg: Превъртете над цифрите, за да промените времето

en: Apply
bg: Прилагане

en: Cancel
bg: Отказ

en: Edit
bg: Редактиране

en: Delete
bg: Изтриване

en: %1 is running
bg: %1 се изпълнява

en: %1 not running
bg: %1 не се изпълнява

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
bg[0]: Оставащо време: %1 секунда
bg[1]: Оставащо време: %1 секунди

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
bg: Използване на колелото на мишката, за да промените цифрите или да изберете от предварително зададени таймери в контекстното меню

en: Timer
bg: Таймер

en: Timer finished
bg: Таймерът завърши

[ctx: @action]
en: &Start
bg: &Старт

[ctx: @action]
en: S&top
bg: Ст&оп

[ctx: @action]
en: &Reset
bg: &Нулиране
