kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (16 entries)

en: Toggle Cube
bg: Превключване на куба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Cube face displacement:
bg: Разместване на страните на куба:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_less)
en: Less
bg: По-малко

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_more)
en: More
bg: Повече

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
bg: Разстояние:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_closer)
en: Closer
bg: По-близо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_farther)
en: Farther
bg: По-далече

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Mouse)
en: Mouse:
bg: Мишка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseInvertedX)
en: Invert X
bg: Обръщане на Х

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseInvertedY)
en: Invert Y
bg: Обръщане на Y

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Background:
bg: Фон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, button_Color)
en: Plain color:
bg: Обикновен цвят:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_SkyBox)
en: Type path or URL...
bg: Въвеждане на път или URL...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_SelectSkyBox)
en: Select...
bg: Избор...

[ctx: @info:placeholder]
en: At least 3 virtual desktops are required to display the Cube, but only %1 is present | At least 3 virtual desktops are required to display the Cube, but only %1 are present
bg[0]: Необходими са поне 3 виртуални работни плота, за да се покаже кубът, но присъства само %1
bg[1]: Необходими са поне 3 виртуални работни плота, за да се покаже кубът, но присъстват само %1

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
bg: Добавяне на виртуален работен плот
