kate - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Session name
bg: Име на сесия

en: Create new session and start Kate
bg: Създаване на нова сесия и стартиране на Kate

en: Cancel session creation
bg: Отменяне създаване на сесия

en: Kate Sessions
bg: Сесии на Kate

en: Search…
bg: Търсене…
