kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
bg: Външен вид

[ctx: @label:spinbox]
en: Grid size:
bg: Размер на мрежата:

[ctx: @label:group radio button group]
en: Background:
bg: Фон:

[ctx: @label:chooser opens background color picker]
en: Color:
bg: Цвят:

[ctx: @label:chooser opens background image file picker]
en: Image:
bg: Изображение:

[ctx: @info:placeholder]
en: Path to custom image…
bg: Път към персонализирано изображение…

[ctx: @action:button]
en: Choose image…
bg: Избиране на изображение…

[ctx: @title:window]
en: Choose an Image
bg: Избиране на изображение

[ctx: @item:inlistbox file type category for file picker]
en: Image Files (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)
bg: Файлове с изображения (*.png *.jpg *.jpeg *.bmp *.svg *.svgz)

[ctx: @title:group formdata label]
en: Tile labels:
bg: Етикети, представени с плочки:

[ctx: @label:chooser opens label color picker]
en: Color:
bg: Цвят:

[ctx: @option:check Hide tile labels]
en: Hide on image backgrounds
bg: Скриване при фон с изображение

[ctx: The time since the puzzle started, in minutes and seconds]
en: Time: %1
bg: Време: %1

[ctx: @action:button]
en: Shuffle
bg: Разбъркване

[ctx: @info:status The number of moves made by the player so far]
en: Moves: %1
bg: Ходове: %1

[ctx: @info]
en: Solved! Try again.
bg: Решено! Опитай пак.

en: Fifteen Puzzle
bg: Петнадесет пъзела

en: Solve by arranging in order
bg: Решете, като подредите по ред
