kdeplasma-addons - en to bg translation catalogue (15 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
bg: Юлиански

[ctx: @item:inlist]
en: Milankovic
bg: Миланкович

[ctx: @item:inlist]
en: The Solar Hijri Calendar (Persian)
bg: Слънчев Хиджра календар (Персийски)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Astronomical)
bg: Ислямски календар (Астрономически)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: The Islamic Civil Calendar (Tabular)
bg: Ислямски граждански календар (Tabular)

[ctx: @item:inlist See https://cldr.unicode.org/development/development-process/design-proposals/islamic-calendar-types for more details]
en: Islamic Calendar (Umm al-Qura)
bg: Ислямски календар (Umm al-Qura)

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
bg: Китайски лунен календар

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
bg: Индийски национален календар

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
bg: Еврейски календар

[ctx: @item:inlist]
en: Vietnamese Lunar Calendar
bg: Виетнамски лунен календар

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
bg: Календарна система:

[ctx: @info:tooltip]
en: This calendar is based on pure astronomical calculation. It doesn't consider any crescent visibility criteria.
bg: Този календар се основава на чисто астрономически изчисления. Той не взема предвид никакви критерии за видимост на полумесеца.

[ctx: @label:spinbox]
en: Date offset:
bg: Отместване на датата:

en: %1 day | %1 days
bg[0]: %1 ден
bg[1]: %1 дни

[ctx: @info:tooltip]
en: A positive offset signifies a later date, while a negative offset signifies an earlier date.
bg: Положително отместване означава по-късна дата, а отрицателно отместване означава по-ранна дата.
