kdeplasma-addons - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: spell
bs: pravopis

en: Checks the spelling of :q:.
bs: Provjerava pravopis u :q:.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
bs: Postavke provjere pravopisa

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
bs: &Zahtijevaj okidačku riječ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
bs: &Okidačka riječ:
