kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (7 entries)

[ctx: @title]
en: Keys
ca: Tecles

[ctx: @label show keyboard indicator when Caps Lock or Num Lock is activated]
en: Show when activated:
ca: Mostra quan està activada:

[ctx: @option:check]
en: Caps Lock
ca: Bloq Maj

[ctx: @option:check]
en: Num Lock
ca: Bloq Núm

en: Caps Lock activated
ca: Bloq Maj activada

en: Num Lock activated
ca: Bloq Núm activat

en: No lock keys activated
ca: Les tecles de bloqueig no estan activades
