kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
ca: Control del color de nit

en: Night Color is inhibited
ca: El color de nit està inhibit

en: Night Color is unavailable
ca: El color de nit no està disponible

en: Night Color is disabled. Click to configure
ca: El color de nit està desactivat. Feu clic per a configurar-lo

en: Night Color is not running
ca: El color de nit no està executant-se

en: Night Color is active (%1K)
ca: El color de nit és actiu (%1K)

en: &Configure Night Color…
ca: &Configura el color de nit…
