kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (12 entries)

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
ca: Canvi d'escala del contingut:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
ca: Escala fixa:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
ca: Canvia l'escala automàticament si l'amplada és inferior a

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ca: Retrocedeix

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
ca: Avança

[ctx: @info]
en: Type a URL
ca: Teclegeu un URL

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
ca: Atura la càrrega d'aquesta pàgina

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
ca: Torna a carregar aquesta pàgina

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
ca: Obre l'enllaç en un navegador

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ca: Copia l'adreça de l'enllaç

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
ca: S'ha blocat la finestra emergent

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
ca: Feu clic aquí per a obrir la següent finestra emergent bloquejada:
    %1
