kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Creates Characters from :q: if it is a hexadecimal code or defined alias.
ca: Crea caràcters a partir de :q: si és un codi hexadecimal o un àlies definit.

[ctx: Message that config is corrupted]
en: Config entries for alias list and code list have different sizes, ignoring all.
ca: Les entrades de la configuració de la llista d'àlies i la llista de codis tenen mides diferents. S'ignoren totes.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, main)
en: Character Runner Config
ca: Configuració de l'executor de caràcters

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_trigger)
en: &Trigger word:
ca: Paraula d'ac&tivació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_alias)
en: Alias:
ca: Àlies:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_hex)
en: Hex code:
ca: Codi hexadecimal:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Alias
ca: Àlies

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, list)
en: Code
ca: Codi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addItem)
en: Add Item
ca: Afegeix un element

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, deleteItem)
en: Delete Item
ca: Elimina l'element
