kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: spell
ca: corrector

en: Checks the spelling of :q:.
ca: Comprova l'ortografia de :q:.

[ctx: Term is spelled correctly]
en: Correct
ca: Correcte

en: Suggested term
ca: Paraula suggerida

en: No dictionary found, please install hspell
ca: No s'ha trobat cap diccionari, instal·leu el «hspell»

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Spell Check Settings
ca: Configuració de la verificació ortogràfica

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_requireTriggerWord)
en: &Require trigger word
ca: &Requereix una paraula d'activació

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &Trigger word:
ca: Paraula d'ac&tivació:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_openKcmButton)
en: Configure Dictionaries…
ca: Configura els diccionaris…
