kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (53 entries)

[ctx: @label:listbox]
en: Provider:
ca: Proveïdor:

[ctx: @info:tooltip]
en: This wallpaper provider does not filter out images that may be sensitive or objectionable. Use caution if these images will be displayed in public.
ca: El proveïdor d'aquest fons de pantalla no filtra les imatges que poden ser sensibles o objectables. Pareu atenció si aquestes imatges es mostren en públic.

[ctx: @option:check]
en: Update when using metered network connection
ca: Actualitza en usar una connexió de xarxa d'ús mesurat

[ctx: @label:listbox]
en: Category:
ca: Categoria:

[ctx: @item:inlistbox]
en: All
ca: Tot

[ctx: @item:inlistbox]
en: Ultra Wide
ca: Ultraample

[ctx: @item:inlistbox]
en: Background
ca: Fons

[ctx: @item:inlistbox]
en: Lock Screen
ca: Bloqueig de la pantalla

[ctx: @item:inlistbox]
en: Nature
ca: Natura

[ctx: @item:inlistbox]
en: Black
ca: Negre

[ctx: @item:inlistbox]
en: Flower
ca: Flor

[ctx: @item:inlistbox]
en: Funny
ca: Divertit

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cute
ca: Bufó

[ctx: @item:inlistbox]
en: Cool
ca: Ferm

[ctx: @item:inlistbox]
en: Fall
ca: Tardor

[ctx: @item:inlistbox]
en: Love
ca: Amor

[ctx: @item:inlistbox]
en: Design
ca: Disseny

[ctx: @item:inlistbox]
en: Christmas
ca: Nadal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Travel
ca: Viatge

[ctx: @item:inlistbox]
en: Beach
ca: Platja

[ctx: @item:inlistbox]
en: Car
ca: Cotxe

[ctx: @item:inlistbox]
en: Sports
ca: Esports

[ctx: @item:inlistbox]
en: People
ca: Persones

[ctx: @item:inlistbox]
en: Music
ca: Música

[ctx: @item:inlistbox]
en: Summer
ca: Estiu

[ctx: @item:inlistbox]
en: Galaxy
ca: Galàxia

[ctx: @label:listbox]
en: Positioning:
ca: Posicionament:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled and Cropped
ca: Escalat i escapçat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled
ca: Escalat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Scaled, Keep Proportions
ca: Escalat, mantenint les proporcions

[ctx: @item:inlistbox]
en: Centered
ca: Centrat

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tiled
ca: En mosaic

[ctx: @label:chooser]
en: Background color:
ca: Color de fons:

[ctx: @title:window]
en: Select Background Color
ca: Selecció del color de fons

[ctx: @label]
en: Today's picture:
ca: Imatge d'avui:

[ctx: @label]
en: Title:
ca: Títol:

[ctx: @label]
en: Author:
ca: Autor:

[ctx: @action:button]
en: Open Containing Folder
ca: Obre la carpeta contenidora

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Open the destination folder where the wallpaper image was saved.
ca: Obre la carpeta de destinació a on s'ha desat la imatge del fons de pantalla.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Today's picture
ca: Imatge d'avui

[ctx: @info:whatsthis]
en: Loading
ca: S'està carregant

[ctx: @info:whatsthis]
en: Unavailable
ca: No disponible

[ctx: @info:whatsthis for an image %1 title %2 author]
en: %1 Author: %2. Right-click on the image to see more actions.
ca: %1 Autor: %2. Feu un clic dret a la imatge per a veure més accions.

[ctx: @info:whatsthis]
en: The wallpaper is being fetched from the Internet.
ca: S'està recuperant el fons de pantalla des d'Internet.

[ctx: @info:whatsthis]
en: Failed to fetch the wallpaper from the Internet.
ca: Ha fallat en recuperar el fons de pantalla des d'Internet.

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu]
en: Save Image as…
ca: Desa la imatge com a…

[ctx: @info:whatsthis for a button and a menu item]
en: Save today's picture to local disk
ca: Desa la imatge d'avui al disc local

[ctx: @action:inmenu wallpaper preview menu, will open the website of the wallpaper]
en: Open Link in Browser…
ca: Obre l'enllaç en un navegador…

[ctx: @info:whatsthis for a menu item]
en: Open the website of today's picture in the default browser
ca: Obre el lloc web de la imatge d'avui en el navegador predeterminat

[ctx: @title:window]
en: Save Today's Picture
ca: Desa la imatge d'avui

[ctx: @label:listbox Template for file dialog]
en: JPEG image (*.jpeg *.jpg *.jpe)
ca: Imatge JPEG (*.jpeg *.jpg *.jpe)

[ctx: @info:status after a save action]
en: The image was not saved.
ca: La imatge no s'ha desat.

[ctx: @info:status after a save action %1 file path %2 basename]
en: The image was saved as <a href="%1">%2</a>
ca: La imatge s'ha desat com a <a href="%1">%2</a>
