kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (31 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ca: Aparença

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
ca: Temporitzadors predefinits

[ctx: @title]
en: Advanced
ca: Avançat

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
ca: Pausa el temporitzador

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
ca: Engega el temporitzador

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
ca: Després de completar el temporitzador:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
ca: Executa l'ordre:

[ctx: @title:label]
en: Display:
ca: Visualització:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
ca: Mostra el títol:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
ca: Mostra el temps restant

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
ca: Mostra els segons

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
ca: Mostra un commutador del temporitzador

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
ca: Mostra la barra de progrés

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
ca: Notificacions:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
ca: Mostra el text de notificació:

en: If you add predefined timers here, they will appear in plasmoid context menu.
ca: Si afegiu aquí temporitzadors predefinits, apareixeran en el menú contextual del plasmoide.

en: Add
ca: Afegeix

en: Scroll over digits to change time
ca: Desplaceu-vos sobre els dígits per a canviar l'hora

en: Apply
ca: Aplica

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Delete
ca: Suprimeix

en: %1 is running
ca: S'està executant %1

en: %1 not running
ca: No s'està executant %1

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
ca[0]: Temps restant: %1 segon
ca[1]: Temps restant: %1 segons

en: Use mouse wheel to change digits or choose from predefined timers in the context menu
ca: Useu la roda del ratolí per a canviar els dígits o escollir entre els temporitzadors predefinits en el menú contextual

en: Timer
ca: Temporitzador

en: Timer finished
ca: El temporitzador ha finalitzat

[ctx: @action]
en: &Start
ca: &Engega

[ctx: @action]
en: S&top
ca: A&tura

[ctx: @action]
en: &Reset
ca: &Inicialitza
