kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (36 entries)

[ctx: @action comic strip]
en: &Next Tab with a New Strip
ca: Pestanya següe&nt amb una tira nova

[ctx: @action]
en: Jump to &First Strip
ca: Salta a la &primera tira

[ctx: @action]
en: Jump to &Current Strip
ca: Salta a la tira a&ctual

[ctx: @action]
en: Jump to Strip…
ca: Salta a la tira…

[ctx: @action]
en: Visit the Website
ca: Visiteu el lloc web

[ctx: @action:inmenu %1 is the name of a web browser]
en: View in %1
ca: Visualitzeu amb el %1

[ctx: @action]
en: Visit the Shop &Website
ca: Visita la &web de la botiga

[ctx: @action]
en: &Save Comic As…
ca: De&sa el còmic com a…

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: &Actual Size
ca: Mida re&al

[ctx: @option:check Context menu of comic image]
en: Store Current &Position
ca: Emmagatzema la &posició actual

[ctx: an abbreviation for Number]
en: # %1
ca: Núm. %1

[ctx: @title]
en: Appearance
ca: Aparença

[ctx: @title]
en: Advanced
ca: Avançat

[ctx: @info:tooltip]
en: Jump to strip…
ca: Salta a la tira…

[ctx: @info:tooltip]
en: Visit the comic website
ca: Visita la web del còmic

[ctx: @label:spinbox]
en: Comic cache:
ca: Memòria cau del còmic:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: strip per comic | strips per comic
ca[0]: tira per còmic
ca[1]: tires per còmic

[ctx: @option:check]
en: Display error when downloading comic fails
ca: Mostra un error si falla la baixada del còmic

[ctx: Heading for showing various elements of a comic]
en: Show:
ca: Mostra:

[ctx: @option:check]
en: Comic title
ca: Títol del còmic

[ctx: @option:check]
en: Comic identifier
ca: Identificador del còmic

[ctx: @option:check]
en: Comic author
ca: Autor del còmic

[ctx: @option:check]
en: Comic URL
ca: URL del còmic

en: Show navigation buttons:
ca: Mostra els botons de navegació:

[ctx: @option:check]
en: Always
ca: Sempre

[ctx: @option:check]
en: Only on hover
ca: Només en passar-hi per sobre

[ctx: @title:group]
en: Comics:
ca: Còmics:

[ctx: @action:button]
en: Get New Comics…
ca: Aconsegueix còmics nous…

[ctx: @option:check]
en: Middle-click on comic to display at original size
ca: Clic del mig al còmic per a veure'l a la mida original

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new plugins every:
ca: Comprova si hi ha connectors nous cada:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit]
en: day | days
ca[0]: dia
ca[1]: dies

[ctx: @label:spinbox]
en: Check for new comics every:
ca: Comprova si hi ha còmics nous cada:

[ctx: @item:valuesuffix spacing to number + unit (minutes)]
en: minute | minutes
ca[0]: minut
ca[1]: minuts

[ctx: @title:window]
en: Go to Strip
ca: Ves a la tira

[ctx: @label:spinbox]
en: &Strip number:
ca: &Tira número:

[ctx: @label:textbox]
en: Strip identifier:
ca: Identificador de tira:
