kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (29 entries)

[ctx: @title]
en: Paths
ca: Camins

en: Change picture every:
ca: Canvia la imatge cada:

en: Hours
ca: Hores

en: Minutes
ca: Minuts

en: Seconds
ca: Segons

[ctx: @label:listbox]
en: Image fill mode:
ca: Mode d'emplenament de la imatge:

[ctx: @item:inlistbox]
en: Stretch
ca: Estira

[ctx: @info]
en: The image is scaled to fit the frame
ca: S'escala la imatge per a ajustar-la al marc

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect fit
ca: Conserva l'aspecte d'ajustament

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fit without cropping
ca: S'escala uniformement la imatge per a ajustar-la sense retallar

[ctx: @item:inlistbox]
en: Preserve aspect crop
ca: Conserva l'aspecte de retall

[ctx: @info]
en: The image is scaled uniformly to fill, cropping if necessary
ca: S'escala uniformement la imatge per a omplir, retallant si cal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile
ca: Mosaic

[ctx: @info]
en: The image is duplicated horizontally and vertically
ca: La imatge es duplica horitzontalment i verticalment

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile vertically
ca: Mosaic vertical

[ctx: @info]
en: The image is stretched horizontally and tiled vertically
ca: La imatge s'estira horitzontalment i amb mosaic vertical

[ctx: @item:inlistbox]
en: Tile horizontally
ca: Mosaic horitzontal

[ctx: @info]
en: The image is stretched vertically and tiled horizontally
ca: La imatge s'estira verticalment i amb mosaic horitzontal

[ctx: @item:inlistbox]
en: Pad
ca: Normal

[ctx: @info]
en: The image is not transformed
ca: La imatge no es transforma

[ctx: @option:check]
en: Randomize order
ca: Ordre aleatori

[ctx: @option:check]
en: Pause slideshow when cursor is over image
ca: Fes pausa en la presentació de diapositives quan el cursor estigui sobre la imatge

[ctx: @option:check]
en: Click on image to open in external application
ca: Feu clic sobre la imatge per a obrir-la en una aplicació externa

en: Remove path
ca: Elimina el camí

[ctx: @title:window]
en: Choose Files
ca: Selecció de fitxers

[ctx: @title:window]
en: Choose a Folder
ca: Selecció de carpeta

[ctx: @action:button]
en: Add Folder…
ca: Afegeix una carpeta…

[ctx: @action:button]
en: Add Files…
ca: Afegeix fitxers…

[ctx: @action:button]
en: Configure…
ca: Configura…
