kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Session name
ca: Nom de la sessió

en: Create new session and start Kate
ca: Crea una sessió nova i inicia el Kate

en: Cancel session creation
ca: Cancel·la la creació de la sessió

en: Kate Sessions
ca: Sessions del Kate

en: Search…
ca: Cerca…
