kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (11 entries)

[ctx: @info:status]
en: No quota restrictions found
ca: No s'ha trobat cap restricció de quota

[ctx: @info:status]
en: Quota tool not found
ca: No s'ha trobat l'eina de quota

[ctx: @info:usagetip]
en: Please install 'quota'
ca: Instal·leu el «quota»

en: Disk Quota
ca: Quota de disc

en: Please install 'quota'
ca: Instal·leu el «quota»

en: Running quota failed
ca: Ha fallat en executar el «quota»

[ctx: usage of quota, e.g.: '/home/bla: 38% used']
en: %1: %2% used
ca: %1: %2% usat

[ctx: e.g.: 12 GiB of 20 GiB]
en: %1 of %2
ca: %1 de %2

[ctx: e.g.: 8 GiB free]
en: %1 free
ca: %1 lliure

[ctx: example: Quota: 83% used]
en: Quota: %1% used
ca: Quota: %1% usat

en: No quota restrictions found.
ca: No s'ha trobat cap restricció de quota.
