kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (18 entries)

[ctx: @title:label]
en: Username style:
ca: Estil del nom d'usuari:

[ctx: @option:radio]
en: Full name (if available)
ca: Nom complet de l'usuari (si està disponible)

[ctx: @option:radio]
en: Login username
ca: Nom d'usuari de connexió

[ctx: @title:label]
en: Show:
ca: Mostra:

[ctx: @option:radio]
en: Name
ca: Nom

[ctx: @option:radio]
en: User picture
ca: Imatge de l'usuari

[ctx: @option:radio]
en: Name and user picture
ca: Nom i imatge de l'usuari

[ctx: @title:label]
en: Advanced:
ca: Avançat:

[ctx: @option:check]
en: Show technical session information
ca: Mostra informació tècnica de la sessió

en: You are logged in as <b>%1</b>
ca: Esteu connectat com a <b>%1</b>

en: Current user
ca: Usuari actual

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
ca: Sense ús

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on %1 (%2)
ca: a %1 (%2)

[ctx: @action:button]
en: Switch to User %1
ca: Canvia a l'usuari %1

[ctx: @action]
en: New Session
ca: Sessió nova

[ctx: @action]
en: Lock Screen
ca: Bloqueig de pantalla

[ctx: Show a dialog with options to logout/shutdown/restart]
en: Show Logout Screen
ca: Mostra la pantalla de sortida

[ctx: @action:button @info:tooltip accessible]
en: Open user configuration
ca: Obre la configuració d'usuari
