kdeplasma-addons - en to ca translation catalogue (16 entries)

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum columns:
ca: Màxim de columnes:

[ctx: @label:spinbox]
en: Maximum rows:
ca: Màxim de files:

[ctx: @title:group]
en: Appearance:
ca: Aparença:

[ctx: @option:check]
en: Show launcher names
ca: Mostra els noms dels llançadors

[ctx: @option:check]
en: Enable popup
ca: Habilita les finestres emergents

[ctx: @title:group]
en: Title:
ca: Títol:

[ctx: @option:check]
en: Show:
ca: Mostra:

[ctx: @info:placeholder]
en: Custom title
ca: Títol personalitzat

en: Launch %1
ca: Llança %1

[ctx: @action:inmenu]
en: Add Launcher…
ca: Afegeix un llançador…

[ctx: @action:inmenu]
en: Edit Launcher…
ca: Edita el llançador…

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Launcher
ca: Elimina el llançador

[ctx: @info]
en: Add launchers by Drag and Drop or by using the context menu.
ca: Afegiu els llançadors arrossegant i deixant anar o usant el menú contextual.

en: Hide icons
ca: Oculta les icones

en: Show hidden icons
ca: Mostra les icones ocultes

[ctx: @action]
en: Add Launcher…
ca: Afegeix un llançador…
