kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ca@valencia: Aparença

en: Display:
ca@valencia: Visualització:

[ctx: @option:check]
en: Grid
ca@valencia: Quadrícula

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
ca@valencia: LED inactius

[ctx: @option:check]
en: Seconds
ca@valencia: Segons

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
ca@valencia: Mostra en format BCD (decimal)

en: Use custom color for:
ca@valencia: Utilitza un color personalitzat per a:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
ca@valencia: LED actius
