kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (16 entries)

[ctx: @info:tooltip]
en: Pick color
ca@valencia: Selecciona un color

[ctx: @info:usagetip]
en: Drag a color code here to save it<nl/>Drag an image file here to get its average color
ca@valencia: Arrossegueu ací un codi de color per a guardar-lo<nl/>Arrossegueu ací un fitxer d'imatge per a obtindre la mitjana del seu color

[ctx: @label:listbox]
en: Default color format:
ca@valencia: Format de color predeterminat:

[ctx: @option:check]
en: Automatically copy color to clipboard
ca@valencia: Copia automàticament el color al porta-retalls

[ctx: @label]
en: When pressing the keyboard shortcut:
ca@valencia: En prémer la drecera del teclat:

[ctx: @option:radio]
en: Pick a color
ca@valencia: Selecciona un color

[ctx: @option:radio]
en: Show history
ca@valencia: Mostra l'historial

[ctx: @label]
en: Preview count:
ca@valencia: Nombre de vistes prèvies:

[ctx: @action]
en: Open Color Dialog
ca@valencia: Obri el diàleg de color

[ctx: @action]
en: Clear History
ca@valencia: Neteja l'historial

[ctx: @action]
en: View History
ca@valencia: Veure l'historial

[ctx: @title:menu]
en: Copy to Clipboard
ca@valencia: Copia a dins del porta-retalls

[ctx: @info:usagetip]
en: No colors
ca@valencia: Sense color

[ctx: @action:button]
en: Pick Color
ca@valencia: Selecciona un color

[ctx: @info:progress just copied a color to clipboard]
en: Copied!
ca@valencia: S'ha copiat!

[ctx: @action:button]
en: Delete
ca@valencia: Suprimix
