kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (15 entries)

[ctx: @action]
en: Paste
ca@valencia: Apega

en: Share
ca@valencia: Compartix

en: Drop text or an image onto me to upload it to an online service.
ca@valencia: Deixeu anar text o una imatge sobre meu per a pujar-los a un servei en línia.

en: Upload %1 to an online service
ca@valencia: Puja %1 a un servei en línia

en: Sending…
ca@valencia: S'està enviant…

en: Please wait
ca@valencia: Espereu

en: Successfully uploaded
ca@valencia: S'ha pujat correctament

en: Error during upload.
ca@valencia: S'ha produït un error durant la pujada.

en: Please, try again.
ca@valencia: Torneu-ho a provar.

[ctx: @label:spinbox]
en: History size:
ca@valencia: Mida de l'historial:

[ctx: @option:check]
en: Copy automatically:
ca@valencia: Copia automàticament:

en: Shares for '%1'
ca@valencia: Comparticions per a «%1»

en: The URL was just shared
ca@valencia: S'ha compartit l'URL

[ctx: @option:check]
en: Don't show this dialog, copy automatically.
ca@valencia: No mostres este diàleg, copia automàticament.

[ctx: @action:button]
en: Close
ca@valencia: Tanca
