kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (9 entries)

[ctx: @title]
en: Dictionaries
ca@valencia: Diccionaris

en: Add More Dictionaries
ca@valencia: Afig més diccionaris

en: Unable to load dictionary list
ca@valencia: No s'ha pogut carregar la llista de diccionaris

[ctx: %2 human-readable error string]
en: Error code: %1 (%2)
ca@valencia: Codi d'error: %1 (%2)

en: No dictionaries
ca@valencia: Cap diccionari

en: Add More…
ca@valencia: Afig-ne més…

en: Delete
ca@valencia: Suprimix

[ctx: @info:placeholder]
en: Enter word to define here…
ca@valencia: Introduïu ací la paraula que s'ha de definir…

en: Unable to load definition
ca@valencia: No s'ha pogut carregar la definició
