kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (5 entries)

en: Session name
ca@valencia: Nom de la sessió

en: Create new session and start Kate
ca@valencia: Crea una sessió nova i inicia Kate

en: Cancel session creation
ca@valencia: Cancel·la la creació de la sessió

en: Kate Sessions
ca@valencia: Sessions de Kate

en: Search…
ca@valencia: Busca…
