kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (16 entries)

en: Toggle Cube
ca@valencia: Canvia el cub

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Cube face displacement:
ca@valencia: Desplaçament de les cares del cub:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_less)
en: Less
ca@valencia: Menys

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_more)
en: More
ca@valencia: Més

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Distance:
ca@valencia: Distància:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_closer)
en: Closer
ca@valencia: Més propera

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_farther)
en: Farther
ca@valencia: Més llunyana

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_Mouse)
en: Mouse:
ca@valencia: Ratolí:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseInvertedX)
en: Invert X
ca@valencia: Invertix X

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_MouseInvertedY)
en: Invert Y
ca@valencia: Invertix Y

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Background:
ca@valencia: Fons:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, button_Color)
en: Plain color:
ca@valencia: Color llis:

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (QLineEdit, kcfg_SkyBox)
en: Type path or URL...
ca@valencia: Teclegeu un camí o un URL…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, button_SelectSkyBox)
en: Select...
ca@valencia: Selecció…

[ctx: @info:placeholder]
en: At least 3 virtual desktops are required to display the Cube, but only %1 is present | At least 3 virtual desktops are required to display the Cube, but only %1 are present
ca@valencia[0]: Es requerixen almenys 3 escriptoris virtuals per a mostrar el cub, però només %1 està present
ca@valencia[1]: Es requerixen almenys 3 escriptoris virtuals per a mostrar el cub, però només %1 estan presents

[ctx: @action:button]
en: Add Virtual Desktop
ca@valencia: Afig un escriptori virtual
