kdeplasma-addons - en to ca@valencia translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
ca@valencia: Aparença

[ctx: @title:group]
en: Icon:
ca@valencia: Icona:

[ctx: @option:radio]
en: Website's favicon
ca@valencia: Icona de web del lloc web

[ctx: @action:button]
en: Change Web Browser's icon
ca@valencia: Canvia la icona del navegador web

[ctx: @info:whatsthis]
en: Current icon is %1. Click to open menu to change the current icon or reset to the default icon.
ca@valencia: La icona actual és %1. Cliqueu-hi per a obrir un menú per a canviar-la o restablir la icona predeterminada.

[ctx: @info:tooltip]
en: Icon name is "%1"
ca@valencia: El nom de la icona és «%1»

[ctx: @item:inmenu Open icon chooser dialog]
en: Choose…
ca@valencia: Tria…

[ctx: @info:whatsthis]
en: Choose an icon for Web Browser
ca@valencia: Trieu una icona per al navegador web

[ctx: @item:inmenu Reset icon to default]
en: Reset to default icon
ca@valencia: Restablix a la icona predeterminada

[ctx: @option:check]
en: Display Navigation Bar
ca@valencia: Mostra la barra de navegació

[ctx: @option:radio]
en: Load last-visited page
ca@valencia: Carrega l'última pàgina visitada

[ctx: @title:group]
en: On startup:
ca@valencia: En arrancar:

[ctx: @option:radio]
en: Always load this page:
ca@valencia: Carrega sempre esta pàgina:

[ctx: @info]
en: Type a URL
ca@valencia: Teclegeu un URL

[ctx: @title:group]
en: Content scaling:
ca@valencia: Canvieu l'escala del contingut:

[ctx: @option:radio]
en: Fixed scale:
ca@valencia: Escala fixa:

[ctx: @option:radio]
en: Automatic scaling if width is below
ca@valencia: Canvia l'escala automàticament si l'amplària és inferior a

[ctx: @title:group]
en: Browser Settings:
ca@valencia: Configureu el navegador:

[ctx: @option:radio]
en: Private Browsing
ca@valencia: Navegació privada

[ctx: @action:button]
en: Go Back
ca@valencia: Retrocedix

[ctx: @action:button]
en: Go Forward
ca@valencia: Avança

[ctx: @action:button]
en: Go Home
ca@valencia: Ves fins a l'inici

en: Open Default URL
ca@valencia: Obri un URL predeterminat

[ctx: @action:button]
en: Stop Loading This Page
ca@valencia: Para la càrrega d'esta pàgina

[ctx: @action:button]
en: Reload This Page
ca@valencia: Torna a carregar esta pàgina

[ctx: @action:button keep this widget's pop-up open until explicitly dismissed]
en: Keep open
ca@valencia: Mantín obert

[ctx: @action:inmenu]
en: Open Link in Browser
ca@valencia: Obri l'enllaç en un navegador

[ctx: @action:inmenu]
en: Copy Link Address
ca@valencia: Copia l'adreça de l'enllaç

[ctx: An unwanted popup was blocked]
en: Popup blocked
ca@valencia: S'ha blocat la finestra emergent

en: Click here to open the following blocked popup:
    %1
ca@valencia: Cliqueu ací per a obrir la següent finestra emergent bloquejada:
    %1
