plasma_applet_katesession - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Session name
cs: Název sezení

en: Create new session and start Kate
cs: Vytvořit nové sezení a spustit Kate

en: Cancel session creation
cs: Zrušit vytváření sezení

en: Kate Sessions
cs: Sezení Kate

en: Search…
cs: Hledat…
