plasma_applet_binaryclock - en to cs translation catalogue (8 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

en: Display:
cs: Zobrazení:

[ctx: @option:check]
en: Grid
cs: Mřížka

[ctx: @option:check]
en: Inactive LEDs
cs: Neaktivní LED

[ctx: @option:check]
en: Seconds
cs: Sekundy

[ctx: @option:check]
en: In BCD format (decimal)
cs: Ve formátu BCD (dekadické)

en: Use custom color for:
cs: Použít vlastní barvu pro:

[ctx: @option:check]
en: Active LEDs
cs: Aktivní LED:
