kdeplasma-addons - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Night Color Control
cs: Ovládání noční barvy

en: Night Color is inhibited
cs: Noční barva je potlačena

en: Night Color is unavailable
cs: Noční barva je nedostupná

en: Night Color is disabled. Click to configure
cs: Noční barva je zakázána. Klikněte pro nastavení

en: Night Color is not running
cs: Noční barva neběží

en: Night Color is active (%1K)
cs: Noční barva je aktivní (%1K)

en: &Configure Night Color…
cs: Nas&tavit noční barvu…
