plasma_applet_notes - en to cs translation catalogue (39 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

en: Text font size:
cs: Velikost písma:

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: A white sticky note
cs: Bílá poznámka na plochu

en: A black sticky note
cs: Černá poznámka na plochu

en: A red sticky note
cs: Červená poznámka na plochu

en: An orange sticky note
cs: Oranžová poznámka na plochu

en: A yellow sticky note
cs: Žlutá poznámka na plochu

en: A green sticky note
cs: Zelená poznámka na plochu

en: A blue sticky note
cs: Modrá poznámka na plochu

en: A pink sticky note
cs: Růžová poznámka na plochu

en: A translucent sticky note
cs: Průhledná poznámka na plochu

en: A translucent sticky note with light text
cs: Průhledná poznámka na plochu se světlým textem

en: Undo
cs: Zpět

en: Redo
cs: Znovu

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Paste
cs: Vložit

en: Paste with Full Formatting
cs: Vložit s plným formátováním

[ctx: @action:inmenu]
en: Remove Formatting
cs: Odstranit formátování

en: Delete
cs: Smazat

en: Clear
cs: Vyprázdnit

en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: @info:tooltip]
en: Bold
cs: Tučné

[ctx: @info:tooltip]
en: Italic
cs: Kurzíva

[ctx: @info:tooltip]
en: Underline
cs: Podtržené

[ctx: @info:tooltip]
en: Strikethrough
cs: Přeškrtnuté

en: Discard this note?
cs: Zahodit tuto poznámku?

en: Are you sure you want to discard this note?
cs: Opravdu si přejete smazat tuto poznámku?

[ctx: @item:inmenu]
en: White
cs: Bílá

[ctx: @item:inmenu]
en: Black
cs: Černá

[ctx: @item:inmenu]
en: Red
cs: Červená

[ctx: @item:inmenu]
en: Orange
cs: Oranžová

[ctx: @item:inmenu]
en: Yellow
cs: Žlutá

[ctx: @item:inmenu]
en: Green
cs: Zelená

[ctx: @item:inmenu]
en: Blue
cs: Modrá

[ctx: @item:inmenu]
en: Pink
cs: Růžová

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent
cs: Průhledné

[ctx: @item:inmenu]
en: Translucent Light
cs: Průhledná světlá
