plasma_applet_timer - en to cs translation catalogue (30 entries)

[ctx: @title]
en: Appearance
cs: Vzhled

[ctx: @title]
en: Predefined Timers
cs: Předdefinované stopky

[ctx: @title]
en: Advanced
cs: Pokročilé

[ctx: @action:button]
en: Pause Timer
cs: Pozastavit časovač

[ctx: @action:button]
en: Start Timer
cs: Spustit časovač

[ctx: remaining time]
en: %1s | %1s
cs[0]: %1 s
cs[1]: %1 s
cs[2]: %1 s

[ctx: @title:label]
en: After timer completes:
cs: Po dokončení časovače:

[ctx: @option:check]
en: Execute command:
cs: Spustit příkaz:

[ctx: @title:label]
en: Display:
cs: Zobrazení:

[ctx: @option:check]
en: Show title:
cs: Zobrazit název:

[ctx: @option:check]
en: Show remaining time
cs: Zobrazit zbývající čas

[ctx: @option:check]
en: Show seconds
cs: Zobrazit sekundy

[ctx: @option:check]
en: Show timer toggle
cs: Zobrazit přepínač času

[ctx: @option:check]
en: Show progress bar
cs: Zobrazit ukazatel průběhu

[ctx: @title:label]
en: Notifications:
cs: Upozornění:

[ctx: @option:check]
en: Show notification text:
cs: Zobrazit text upozornění:

en: Add
cs: Přidat

en: Scroll over digits to change time
cs: Rolujte čísly pro změnu času

en: Apply
cs: Použít

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Delete
cs: Smazat

en: %1 is running
cs: %1 běží

en: %1 not running
cs: %1 neběží

en: Remaining time left: %1 second | Remaining time left: %1 seconds
cs[0]: Zbývající čas: %1 sekunda
cs[1]: Zbývající čas: %1 sekundy
cs[2]: Zbývající čas: %1 sekund

en: Timer
cs: Stopky

en: Timer finished
cs: Časovač skončil

[ctx: @action]
en: &Start
cs: &Spustit

[ctx: @action]
en: S&top
cs: Zas&tavit

[ctx: @action]
en: &Reset
cs: &Obnovit
