kdeplasma-addons - en to cs translation catalogue (6 entries)

[ctx: @item:inlist]
en: Julian
cs: Juliánský

[ctx: @item:inlist]
en: Chinese Lunar Calendar
cs: Čínský lunární kalendář

[ctx: @item:inlist]
en: Indian National Calendar
cs: Indický národní kalendář

[ctx: @item:inlist]
en: Hebrew Calendar
cs: Hebrejský kalendář

[ctx: @label:listbox]
en: Calendar system:
cs: Kalendářní systém:

en: %1 day | %1 days
cs[0]: %1 den
cs[1]: %1 dny
cs[2]: %1 dnů
